Preguntes freqüents sobre la creació d'una caixa personalitzada

notícia 1

Puc obtenir un pressupost instantani per a la meva comanda?
Sí, podeu indicar-nos la mida, el material i la quantitat necessaris i us donarem un pressupost per al vostre projecte.

Quins productes d'embalatge puc demanar a Nosto?
A Nosto, oferim una varietat de paquets per triar i personalitzar.Les nostres caixes d'embalatge personalitzades inclouen caixes d'enviament, caixes de correu i caixes de productes.Es poden demanar tant en estoc com en mides personalitzades amb mínims baixos.Aquests estils de caixes són perfectes per a l'envàs al detall o per als lliuraments de comerç electrònic.

Es pot imprimir dins de les caixes?
Definitivament sí!Podem imprimir a l'interior de qualsevol dels nostres estils de caixa de cartró ondulat.Això inclou correus, caixes d'enviament i tuck Tops.

Quines opcions afecten el meu preu?
Com a productor de gran volum amb economies d'escala, Nosto ofereix els preus més competitius de la indústria en caixes impreses personalitzades disponibles.El preu és generalment un factor de cinc coses: dimensions, estil de caixa, cobertura de tinta a la caixa, material de la caixa i quantitat (quantitats més altes = estalvi a granel).Les comandes personalitzades de 5.000 o més poden ser elegibles per a descomptes per volum.Si teniu preguntes sobre preus o opcions que poden afectar la vostra comanda d'embalatge personalitzat, el nostre equip d'atenció al client estarà encantat d'ajudar-vos.

Què passa després de fer la meva comanda?Rebo una prova abans d'imprimir?
Després de la compra, el nostre equip de preimpressió dedicat revisarà el vostre disseny per a qualsevol problema tècnic i enviarà una prova digital 2D de les vostres caixes personalitzades al vostre correu electrònic en un termini de 24 hores.Si cal fer algun canvi, podeu enviar una nota directament al nostre equip de preimpressió a través de la pàgina de prova i estaran encantats d'ajudar-vos a finalitzar el vostre disseny per a la impressió.

Quin és el temps de resposta de la meva comanda?
El nostre termini estàndard per a la majoria de comandes d'embalatge personalitzat és d'uns 12 dies laborables.Les comandes especials personalitzades o a granel poden requerir uns quants dies addicionals per configurar-les i produir-les.Tingueu en compte que durant les èpoques molt ocupades de l'any algunes comandes poden trigar més a completar-se.


Hora de publicació: 04-12-2022